Kontenery budowlane - duży wybór

Oferujemy dostawę własnym transportem

Posiadamy kontenery

Biurowe, Socjalne, Magazynowe, Sanitarne, Fekalne, Dozorcówki

Zestawy kontenerów zawierające od 2 do 8 modułów

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i estetycznie wykonane kontenery oraz profesjonalny sprzęt budowlany. Swoje usługi kierujemy do wszystkich firm. Oprócz profesjonalnego sprzętu otrzymają Państwo również fachową i kompleksową obsługę. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

 
 

O Firmie

Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam stworzenie dużego zaplecza naszych usług. Zajmujemy się wynajmem kontenerów, rusztowań, ogrodzeń i maszyn budowlanych. Dajemy gwarancję idealnego stanu wypożyczanego sprzętu. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę firm zainteresowanych naszymi usługami.

Zachęcamy do współpracy!

Dlaczego My

Nasi pracownicy służą fachową pomocą i doradztwem wszystkim zainteresowanym skorzystaniem z naszej oferty. Jako doświadczona firma posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku, cechujemy się szerokim gronem zadowolonych klientów, a ponadto oferujemy:

  • gwarancję i satysfakcję z owocnej współpracy,
  • wykwalifikowany zespół pracowników z ogromnym doświadczeniem, którzy dzięki swojej kompetencji idealnie wywiązują się z powierzonych im zadań,
  • pomoc i fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu,
  • transport towaru pod wskazany adres i odpowiednie umiejscowienie na placu,
  • łatwy kontakt i szybkie załatwienie potrzebnych formalności.

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo ilość niekończących się korzyści. Kompleksowa obsługa niewątpliwie podnosi wartość naszych usług. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów, którzy napędzają nas do dalszego działania.